Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

Szukaj
 

Narzuty

Posiadamy w swojej ofercie narzuty firm: Greno, Matex, Ziplar , Eskam.


Narzuty na łóżko Greno zostały wykonane z najwyższej jakości włókien naturalnych. Łatwo utrzymać ich czystość, gdyż można je prać w warunkach domowych. Można je dopasować do wystroju wnętrza, wybierając narzuty jednobarwne, wytłaczane lub wzorzyste.


NARZUTY ŻAKARDOWE Greno mają nie tylko piękne, stonowane wzornictwo pozwalające bezkonfliktowo dopasować się do wnętrza, ale przede wszystkim są bardzo praktyczne. Wykonane zostały z najwyższej jakości, ponadprzeciętnie wytrzymałych włókien syntetycznych – polipropylenu i poliestru doskonale imitujących włókna naturalne lub z wysokogatunkowych mieszanek z bawełną. Tkaniny te są idealne w użytkowaniu hotelowym dzięki WYSOKIEJ ODPORNOŚCI NA DZIAŁNIE CZASU i NIESFORNYCH KLIENTÓW. Z naszych doświadczeń wynika, ze jedynym zagrożeniem są uszkodzenia mechaniczne np. przecięcie ostrym narzędziem czy przypalenie papierosem. Narzuty Greno nie wymagają specjalnych technologii pralniczych – świetnie nadają się do prania w normalnych pralkach. Nie wymagają prasowania. Dużym atutem jest możliwość dostosowania wielkości narzuty (do szerokości 260 cm) do Państwa potrzeb. CRAVINA , DISCOS, MILU- zaspokoją najbardziej wybredne gusta! Greno posiada również w swojej ofercie gotowe narzuty wykonane z najwyższej jakości włókien naturalnych. Łatwo utrzymać ich czystość, gdyż można je prać w warunkach domowych.

Kolekcja LUXIMA Matex
Komplet narzut dekoracyjnych, nada przytulności każdemu wnętrzu. Interesujący wzór i kolory odpo­wiadają nowoczesnym trendom. Dzięki optymalnym rozmiarom narzuty dopasują się do więk­szości zestawów meblowych.

Narzuta LUXIMA na łóżko

Rozmiary [cm]:
170 x 210,  220 x 210 , 240 x 210

Skład surowcowy:100% poliester
Dostępne kolory:

Kolekcja ORIENTAL
 
Oryginalne i bardzo dekoracyjne narzuty Oriental zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Dostępne w trzech atrakcyjnych i unikatowych wzorach nadadzą elegancji każdemu wnętrzu. 

Narzuta Dekoracyjna ORIENTAL

Rozmiary[cm]:170 x 210,220 x 210,240 x 210

Skład surowcowy:

Skład obszycie - 100 % poliester wypełnienie - włóknina silikonowa

Dostępne wzory i kolory:

 

Narzuta LUXIMA na łóżko

 
 
 
 
 
 
Narzuta Dekoracyjna ORIENTAL